TurkeySt.com

Turkey Places Map Directory
Place Type:
Campground, Park, Hotel, Point Of Interest, Establishment
Address:
Namık Kemal Mahallesi, 10405 Ayvalık/Balıkesir Province, Turkey
Coordinate: 39.33261, 26.621933
Rating: 3.70
Phone: +90 266 327 12 11
www.adacamping.com
Comments:
Murat Celtikci (09/08/2017 22:07)
Denizi soğuk fakat çok temiz. Küçük bir kumsal var. Deniz öncelikle taş kum karışık sonrasında kum. Çocuklu aileler yararlanabiliyor. Temiz deniz için tercih edilir. 2017 senesi kişi başı 40 TL giriş +yediğiniz içtiğiniz. Dışarıdan getirmeye çok kontrol yok. Otopark güzel.

Alpertunga Yaman (09/08/2017 14:47)
Kamp attik, kamp icin pek elverişli bulmadim acikcasi. En başta cok kucuk bi alan, agaç ve gölge problemi var, zemin kum ve toprak oldugu icin iyi bir ruzgarda cadir kuma bulaniyor. Tuvalet ve duş yetersiz.
Artılıları da var tabi. Sıcak su problemi yok. Elektrik ucretsiz, masa sandalye tesisten, kendinizinkini acmaya ugrasmiyorsunuz. Plaji güzel, personelleri gayet yardim sever.

Adda Gucyetmez (05/08/2017 14:53)
It was ok. Clean and quiet. The problem is that they are a little expensive. We paid 40 lira for each person plus the parking, plus the tent. For 3 people it is about 100 tl for a night ( which is kind of a hotel price). The restaurant is expensive indeed. Chicken shish is 45 tl. Small beer 12 tl, nescafe 7 tl, a bottle of wine is 90 tl. So as long as you take your own food and drink it is ok. But dont forget to take a refrigirator box ot sth because u must pay for the fridge extra.

Aslı Erdoğan (04/08/2017 19:34)
Çok abartılmış yer, arabanız yoksa gelmeyin. Taksiyle gelmek zorunda kaldık. Taksiyle gelmek merkezden 25 lira. Giriş ücreti kişi başı 40! Yuh! Yemek , içecek içinde yok bir şezlong yani... Çok pişman oldum. Yorumları okuyarak geldim ama hiç değmez.

Sinan Yilmaz (30/07/2017 19:41)
30 yıldan beri gelen bir kişinin yorumu (#abartısız, #ciddi)

TL;DR Alınan ücretler "gelen müşteri profilini" korumak için bile fazla ve verilen hizmet alınan ücrete göre bir şeye benzemiyor.

Neden 3 yıldız?

Ben 5 yaşındaydım buraya geliyorduk, 30 yaşındayım, hala buraya geliyoruz. 25 senede çok fazla gelişti tabii ki. İskelesi olsun, restaurantı olsun, şezlonglari olsun... Sahiden büyük, güvenli ve hanzo-free bir yer. Mekan sahiplerini de şahsen tanıyorum. Ama maalesef bu kadar.

Giriş ücreti 2017 için kişi başına 40 TL ve sezlong şemsiye garantisi yok. Tesisi sadece kullanma ücreti için bence pahalı. Bodrum, Alaçatı gibi yerlerde bile şezlong ve şemsiye için bu kadar para alınmıyor. Buna ek olarak restaurantindaki sunulan yemekler her ne kadar güzel olsa da, verilen giriş ücreti düşünüldüğünde pahalı bir servisi var. 50lik fıçı bira 18TL tavuk schnitzel 25 TL. Bu eleştiriyi yaptığınızda hemen yan taraftaki "Ortunç'tan" ucuz olduklarını duyuyorsunuz. Tekrar söylüyorum. 30 senedir buraya geliyorum ve Ortunç ile arasındaki fark, Türkiye ile münhasır medeniyetler arasındaki fark kadar. Ada Camp en fazla, en fazla Volkswagen olabilirse, Ortunç en kötü gününde Mercedes oluyor. Şimdi böyle bir kalite ve segment farkı varken kıyas yapmak da zaten çok doğru olmuyor. Abi adamlar kendi mekanına özel deniz uçağı indiriyordu.

Ada Camp gibi bir yer için, aynı servis kalitesi sabit kalmak şartı ile giriş ücreti çok rahat bir şekilde max 25 TL yapılabilir. Çünkü mekanda ekstra fiyata dahil alabildiğiniz hiçbir şey yok. Ekstradan kano kiralama, su kayağı, jetski, deniz bisikleti...vs şeyler mevcut değil.

Halihazırda Fatih Terim gibi mafya bozuntusu adamların gelip kafa göz kırmadığı, böyle saçma olayların hiç yaşanmadığı, görgüsüz zengin tavrı görmediğiniz çok tatlı bir yer. Giriş ücreti de normal bir fiyat olur ve şimdiki servis kalitesi ve yemek fiyatları değişmez ise, 4 4lük bir yer olur.

Gelen herkese iyi eğlenceler ve iyi tatiller ^.^