TurkeySt.com

Turkey Places Map Directory
Place Type:
Campground, Park, Hotel, Restaurant, Food, Point Of Interest, Establishment
Address:
Altın Kamp, Ören Mahallesi, Altınyol, Kurtdereli Caddesi No:13, 10700 Burhaniye/Balıkesir, Turkey
Coordinate: 39.510472, 26.934896
Rating: 4.50
Phone: +90 266 416 37 37
www.altincamp.com
Opening Hours:
Monday: 8:00 AM – 10:00 PM
Tuesday: 8:00 AM – 10:00 PM
Wednesday: 8:00 AM – 10:00 PM
Thursday: 8:00 AM – 10:00 PM
Friday: 8:00 AM – 10:00 PM
Saturday: 8:00 AM – 10:00 PM
Sunday: 8:00 AM – 10:00 PM
Comments:
Ziya GÖKKAYA (02/05/2018 02:05)
Harika bir kamp alanı temiz düzenli çalışanlar güler yüzlü yardımsever çok memnun kaldım

A Google User (18/12/2017 23:08)
Herşey çok güzel yaz aylarinda kesinlikle kamp yapilmasi gereken yerlerden bir yer. Doğa deniz şahane ancak tuvaletler cok iyi sayilmaz biraz hazirlikli gitmenizi vazsiye ederim.

Z. Y. y (22/11/2017 00:26)
Agustosun son haftasi 3 kisi otel hizmetinden faydalandik. Daha onceden kamp icin gelmistik. Kamp icin zaten cok yorum yazilmis, o yuzden otelden bahsetmem daha faydali olabilir. Otel hizmetinden faydalanirsaniz sabah kahvaltisi, aksam yemekleri ve semsiye hizmeti dahil oluyor. Denizi yazildigi gibi soguk; soguk sevmeyenler veya kucuk cocuklular icin dezavantaj olabilir. Oda temizdi, klima yok ancak oda zaten disariya gore serin. Elegant ve luks sevenler icin uygun degil. Eski usul dosenmis bir oda ancak gayet kullanisli, yataklari rahat. Restoranti kullanacaklar icin yemekler gayet lezzetli, kahvaltida cok cesit yok ancak yeterli oluyor. Isletmecisi bayan ve calisanlari cok yardimci, cok hos insanlar. Sizi rahat ettiriyorlar. Sahilde insanlar sabahtan "cok uyanik olduklari icin sanirim" yer tutmuslardi. Kullanabilecegimiz semsiye olmadigini bildirince magdur etmediler bizi, semsiye aldirdilar. Hosnutsuz oldugumuz tek bir sey oldu. Son gun otelden check out yaptiktan sonra otobuse binmemize yakin 17.00 civari yemek yedikten sonra ayrilmak istedik (Parasini odeyerek). Ascilari 19.30 daki yemegi hazirladigi icin yemek istedigimizi geri cevirdiler. 19.30 a bekleyecek zamanimiz yoktu. Luks otellere ve iyi hizmete aliskinsaniz semsiye konusunda oldugu gibi isletmecisi ile konusup mucadele etmeniz ugrastirici gelebilir. Ancak fiyata gore degerlendirirseniz karsiligini fazlasiyla alirsiniz.

Kamuran Sabak (08/09/2017 04:30)
Bayram bitimi 1 hafta kalmak üzere altıncamp'a geldik. 1 gece konaklayıp kaçmak zorunda kaldık. Çok uzun hikaye anlatmadan olumlu ve olumsuz yönlerini yazacağım.
OLUMLU YÖNLERİ
1- Muhteşem bir doğası var. Çam ağaçları altında çadırınızı kurabilirsiniz.
2- Ortak kullanım alanları çok temiz ve bakımlı (Tuvalet, Banyo, Çeşmeler)
3- Kamp alanı çok temiz
4- Çalışanlar güler yüzlü ve çok kibar
5- Mangal yakılmadığı için sürekli duman ve yemek kokusu gelmiyor.
OLUMSUZ YÖNLERİ
1- Çok fazla ARI var, hatta eşek arısı bile var. Sabah kahvaltıda sucuklu yumurta yaptık diye bütün arılar yemek masamıza geldi, abartmıyorum en az 50 tane arı tepemizde geziniyordu. En son eşek arıları da gelince çadırları toplayıp kaçtık. Tüm tatil planlarımızı bu arılar bozdu.
2- Sivrisinekler günün her saati sizi ısırabiliyor. Geceleri ise vızıltılarını duyabilirsiniz.
3- Çam ağaçları budanmış fakat ilaçlaması yapılmamış sanırım ya da farklı bir durum var 3 çocuk 4 yetişkin sabah uyandığımızda herkesin yüzü gözü şişmişti.
4- Etraftaki köpekler (sahibi kim bilmiyorum belki işletmenin belki ziyaretçilerin) sabaha kadar havladılar. Belli bir noktadan sonra rahatsızlık veriyor.
5- Havaalanı çok yakın olduğu için uçak sesinden ötürü gece uyanabiliyorsunuz.
6- İşletmenin kendisine ait sahili çok ufak kalabalık dönemlerde sıkıntı olabilir.
7- Ortak kullanım olarak ayrılan 3 buzdolabı yetersiz.

Z. Y. y (05/09/2017 21:59)
Agustosun son haftasi 3 kisi otel hizmetinden faydalandik. Daha onceden kamp icin gelmistik. Kamp icin zaten cok yorum yazilmis, o yuzden otelden bahsetmem daha faydali olabilir. Otel hizmetinden faydalanirsaniz sabah kahvaltisi, aksam yemekleri ve semsiye hizmeti dahil oluyor. Denizi yazildigi gibi soguk; soguk sevmeyenler veya kucuk cocuklular icin dezavantaj olabilir. Oda temizdi, klima yok ancak oda zaten disariya gore serin. Elegant ve luks sevenler icin uygun degil. Eski usul dosenmis bir oda ancak gayet kullanisli, yataklari rahat. Restoranti kullanacaklar icin yemekler gayet lezzetli, kahvaltida cok cesit yok ancak yeterli oluyor. Isletmecisi bayan ve calisanlari cok yardimci, cok hos insanlar. Sizi rahat ettiriyorlar. Sahilde insanlar sabahtan "cok uyanik olduklari icin sanirim" yer tutmuslardi. Kullanabilecegimiz semsiye olmadigini bildirince magdur etmediler bizi, semsiye aldirdilar. Hosnutsuz oldugumuz tek bir sey oldu. Son gun otelden check out yaptiktan sonra otobuse binmemize yakin 17.00 civari yemek yedikten sonra ayrilmak istedik (Parasini odeyerek). Ascilari 19.30 daki yemegi hazirladigi icin yemek istedigimizi geri cevirdiler. 19.30 a bekleyecek zamanimiz yoktu. Luks otellere ve iyi hizmete aliskinsaniz isletmecisi ile konusup mucadele etmeniz gerekebilir. Ancak bu fiyata bu hizmet yeterli olur dusuncesinde bir insansaniz super rahat edersiniz.