TurkeySt.com

Turkey Places Map Directory
Place Type:
Campground, Cafe, Park, Hotel, Food, Point Of Interest, Establishment
Address:
Sarmısaklı Bulvarı, Sefa Çamlık Mahallesi, 10400 Ayvalık Çamlık/Ayvalık/Balıkesir, Turkey
Coordinate: 39.296997, 26.661117
Rating: 3.70
Phone: +90 532 352 71 79
www.ayvalikcamping.com
Opening Hours:
Monday: Open 24 hours
Tuesday: Open 24 hours
Wednesday: Open 24 hours
Thursday: Open 24 hours
Friday: Open 24 hours
Saturday: Open 24 hours
Sunday: Open 24 hours
Comments:
Erhan CAN (16/04/2018 01:03)
Gerçekten kafa dinlemek isteyenlerin gelebileceği bir yer herhangi bir araç sesi gelmiyor yola uzak denize sıfır muhteşem manzaralı bir mekan çalışan personel doğaya saygılı kısacası gidilecek en iyi kamp ve mangal yeri.

Taylan Köken (12/04/2018 18:21)
Manzarası, bulunduğu konumun sessizliği, doğayla iç içe olması burayı eşsiz kılıyor. Tek kötü yanı yüksek fiyatları.

Mete Ozguz (22/03/2018 04:02)
Price/quality is bad

Kadriye Aslan Dağ (28/09/2017 05:15)
Bu kadar pis, özensiz, aldırmaz ve en önemlisi işletme sahibi ve kızının terbiye ve ahlaktan asla nasibini almamış olmasını beklemiyordum.Keşke gitmeden önce ekşi sözlük dahil bir çok sitede bulunan şikayetlere baksaydım. Sizin müşteriyi geçtim insan olmanıza bile saygıları olmadan şiddete ve küfüre varabilecek kadar ileriye gidebilen bir işletme. Ki daha önceden benzer bir mahkeme ve darp olayı varmış. Tek iyi ve güler yüzlü davranan sahibinin eşine çok üzüldüm. Allah sabır versin... ( buradan yazdıklarıma cevap olarak kendi deneyimlerini yazan saygıdeğer insanlara teşekkür ediyorum. Fakat ben festivali, sahneyi, Özgür Bey ve tüm ekip arkadaşlarının yaptıkları başarılı festivalle ilgili birseyi eleştirmedim. Biz festivallerde eksiğe gedige takilmayiz güzelliklerini görür o eğlenceyi yasariz. Festivali düzenleyenlerin yüreklerine sağlık. Benim eleştirim mekan sahibinin sorumlulukları. Güleryüzü geçtim küfür nedir şiddet nedir arkadaşlar! Lütfen olaya buradan bakın. Yazdiklarimla sizin yazdiklariniz arasında alaka bile yok. Başka sitelerdeki yorumları da okumanızı tavsiye ederim. Bu işletme sadece burada elestirilmemis bir çok sitede elestirilip yine ayni terbiyesiz tavırla cevap vermiş. Birilerini kurtaracağım diye alakasız yerlerden yüklenmeyelim lütfen!! )

selim sağ (14/09/2017 20:53)
Merhabalar Ayvalık kampa MKSF nin düzenlediği 8_10 eylül festivaline katıldım ,tabi burda yapılan malesef hoş olmayan eleştirilri görünce dayanamadım .
MKSF festivaline gelen hoşnut olmayan bazı motorcu arkadaşlarıma derimki;
Normalde 2 yada 3 ay gibi önceden hazırlanması gereken alan MKSF nin burayla kısa süre önce anlaşması sonucu ancak bu kadar düzenlenebilmiş.
1) Sizin eleştirmeniz ve muhatap almanız hatta sorgulamanız gereken festivali yapan MKSF olmalıydı, bu sayfadan yazmak olmamalıydı.
2) Gelen sahne tır daha girişte aşağı alana inemyeceği ayan beyan belli oldu ,Özgür başkanın bu tır alana girmezse bu festivalin yapılamayacağını söylemesi üzerine ki yüzlerce motorcu arkadaşım gelecekti , bende yurt dışı tır şoförü olarak ve bir motorcu olarak tır sürücüsü arkadaşıma yardım etmeye karar verdim.
3) Kamp sahibide dahil (SİNAN BEY) yaklaşık 10 kişilik kamp personeli ile akşam 19:00 dan sabah 06:30 tarih 08/09/2017yaklaşık 300 metrelik bir mesafe 11.5 saatlik çok yorucu , yıpratıcı ve stresli bir mücadele ile nerdeyse imkansızı başararak tırı alana indirdik.
Bu personel uyumadan 2gün boyunca bizlere hizmet etmeye çalıştı.
İnsanların emeği ve özverisini bilip bilmeden karalamayın.
4) Bu işletmenin ilk festval deneyimi olduğunu da bir düşünelim.

ELEŞTİRİ YAPARKEN BU KOŞULLARI BİLMEDİĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORUM ,TABİ HAKLI OLDUĞUNUZ KONULAR VAR AMA 20-25 GÜNDE ANCAK BU KADAR OLMUŞ ,BU EKSİKLİKLERİ KAMP SAHİBİ İLEDE KONUŞTUM YAPICI BİR İNSAN.
ELEŞTİRİ YAPARKEN MEKANLARI VE İNSANLARI HAKSIZCA KARALAMAK HOŞ DEĞİL VE MUHATABINIZDA MEKAN SAHİBİ DEĞİL .
SON OLARAK MKSF NİN FACEBOOK SAYFASINDA ÇEKİLEN RESİMLERE VE YAZILAN YAZIYA BAKMANIZI TAVSİYE EDERİM.
İNSANLARIN EĞLENDİĞİNİ VE YÜZLERİNİN GÜLDÜĞÜNÜ DE GÖRECEKSİNİZ.
AKSAKLIKLARA VE OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN,
ORDAKİ BU İNSANLARI TANIDIĞIMADA ÇOK MEMNUN OLDUM.